Hledáme lidi, kteří by měli zájem se na rozvoji tohoto serveru podílet.
Následující pozice jsou naprosto volné a mohou být zaplněny kýmkoliv, kdo se na přispívání cítí:

Novinkář - Rychlé zprávy, bleskovky apod. jsou zajímavým a nezbytným vyplněním obsahu. Sleduješ různé zahraniční weby a servery, novinky a zprávy? Jsi schopen pravidelně, nejlépe i několikrát denně přispívat krátkými zprávami ze světa sci-fi, fantasy, komiksu apod? Jsi vítán!

Editor - Nechceme psát hlouposti a všichni víme, jak hrubky a gramatické chyby odrazují. Grammar Nazi, to je to, co potřebujeme. Korekci článků po stránce gramatické a stylistické. Zvládneš to? Tak do toho!

Manažer - Rozumíš internetu z hlediska čísel a grafů? Také statistikám, propagaci, SEO, reklamě a máš nápady, jak Vlčí boudě pomoci? Rozhodně se ozvi!

Redaktor - Chceš pravidelně psát své názory, recenze, tvořit rozhovory, nebo se podílet na obsahu stránek? Chceš ukázat, co v tobě je? Tak se ukaž!

Autor - Píšeš povídky, básně, romány? Tvoříš komiksy, kreslíš? Tvou práci určitě zveřejníme, pošli nám ukázku a určitě se domluvíme.

Administrátor - Nemůžeš přispět obsahem, a rozumíš webům? Pomůžeš vylepšit samotný web? Chceš pomoci vytvořit vlastní unikátní redakční systém pro Vlčí boudu? Zatím jedeme na Joomle, ale postupem času budeme potřebovat změnu. Pomoz!

Grafik - Web potřebuje hezký kabát. Chceš vytvořit novou grafiku pro redakční systém? Klidně! Nemůžeš nebo nemáš zájem? Víš o někom, kdo se na to hodí? Kdo by měl zájem se ukázat? Přepošli mu tento email. Zkušenosti bereme především, ale šanci samozřejmě dáváme komukoliv!

Pokud se chceš dozvědět více nebo se chceš jakkoliv zapojit rozhodně napiš na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Redakce Vlčí boudy