bouda logo.jpgKroky a krůčky jsou důležitým momentem v životě člověka. Rodiče netrpělivě čekají na první pokusy svého dítěte. Celý svět zná slavná slova Neila Armstronga o malých krocích pro člověka, ale velkých skocích pro lidstvo. Pro redakci Vlčí Boudy je takovým důležitým krokem to, co právě vidíte všude okolo. Je to výsledkem mnoha hodin práce, testů, pokusů, bití hlavou do klávesnice a vyčerpání mísící se s uspokojením. Ale doufáme, že to stálo za to.

Nový design ale není vše. Pod kabátem má Bouda nový redakční systém, který nám umožní spoustu zajímavých internetových kouzel. Nové funkce se budou přidávat postupně a celý server tak bude pěkně bobtnat a vzkvétat. Vše je však jen díky tomu, že se nám podařilo ustálit personální bouře a založit víc než slušný základ pevné a produktivní redakční smečky. A to se samozřejmě projeví na novém zajímavém obsahu.

Máme nový strip! Po úspěšném Sněhulení přichází další autorský stripový komiks - PostapoGuy. Když se začne mluvit o apokalypse, fanoušci sci-fi, fantasy nebo hororu začnou slintat blahem a hned myslí na všechna ta zidealizovaná dobrodružství a zábavu. Jenže ona to v praxi není taková prdel! Jak skloubit všední starosti všedního dne s realitou tíživé situace a světa, kde od smrti všechny dělí jen troška štěstí a ošuňtělá maska?

02.jpg


Chtěl bych Vám jménem svým a jménem celé redakce popřát hodně štěstí a úspěchů v novém roce. A hlavně spoustu povedených kroků a krůčků směřujících vpřed. Protože jinak bychom všichni stáli na místě, a to by byla trochu nuda…

Děkujeme za Vaši přízeň.

O autorovi
Karel
Šéfredaktor

Herní fanda, komiksový milovník, blázen do písmenek, hudební nadšenec nebo samozvaný filmový kritik. Tolik zájmů a tak málo času. I kdyby měl den dvakrát tolik hodin, stejně bych nestihl vše, co bych chtěl. Těžký je to život...